تبلیغات
جالب ترین اخبار روز ایران و جهان - ازدواج دوم به قیمت جان مرد جوان تمام شد

جالب ترین اخبار روز ایران و جهان
ما اطلاعات بیشتری نسبت به بقیه داریم
وز حادثه خواهرم با من تماس گرفت و گفت امیر او را تهدید كرده و گفته ‌است قصد كشتنش را دارد. من هم خیلی ناراحت شدم. می‌دانستم وقتی امیر می‌گوید كاری را انجام می‌دهد دیگر از گفته‌اش دست نمی‌كشد. خواهرم به من گفته ‌بود امیر برای اجاره‌خانه‌ای برای همسر دومش به بنگاه رفته ‌است. دنبالش رفتم و در بنگاه با هم درگیر شدیم.
شرق: مردی كه شوهرخواهرش را در یك انتقام‌گیری خشن به قتل رسانده ‌بود به‌زودی در دادگاه كیفری استان تهران محاكمه می‌شود. به‌گزارش خبرنگار ما، متهم پرونده بعد از اینكه متوجه ‌شد شوهرخواهرش ازدواج مجدد كرده‌ است و قصد دارد خواهرش را به قتل برساند او را با ضربات چاقو از پا درآورد. دو سال قبل صاحب‌ بنگاهی در خیابان نواب تهران به پلیس گزارش داد مردی به دو برادر حمله‌كرده‌ و یكی از آنها را به قتل رسانده‌ است.

با توجه به این گزارش ماموران به محل رفتند و متوجه شدند یكی از دو برادر كه امیر نام دارد به رغم تلاش پزشكان جان باخته و برادر دیگر هنوز زنده‌است. ماموران ابتدا جلال- برادر امیر - را مورد بازجویی قرار دادند. این مرد به پلیس گفت: من و برادرم در بنگاه نشسته و منتظر همسر دوم برادرم بودیم. قرار بود او برای اجاره خانه مداركی را بیاورد اما قبل از اینكه سحر برسد برادر همسر اول امیر آمد و با چاقو به جان ما افتاد. جلال به پلیس گفت از وقتی برادرش ازدواج مجدد كرده ‌بود با خانواده همسر اولش درگیری داشت.

ماموران در ادامه به سراغ مرد ضارب رفتند و او را بازداشت كردند. متهم در بازجویی‌ها به قتل شوهرخواهرش اعتراف كرد و گفت: امیر سال‌ها قبل با خواهرم ازدواج كرده‌ بود. خواهرم همه زندگی‌اش را برای او گذاشت اما این مرد به او خیانت كرد. او چند هفته قبل از حادثه زنی را به صورت صیغه‌ای به عقد خود درآورده ‌بود و با او زندگی می‌كرد. این موضوع خیلی خواهرم را ناراحت كرده‌ بود و مرتب با هم دعوا و درگیری داشتند. من چندبار به امیر گفتم بهتر است خواهرم را طلاق بدهد اما او توجهی نمی‌كرد.

متهم ادامه ‌داد: روز حادثه خواهرم با من تماس گرفت و گفت امیر او را تهدید كرده و گفته ‌است قصد كشتنش را دارد. من هم خیلی ناراحت شدم. می‌دانستم وقتی امیر می‌گوید كاری را انجام می‌دهد دیگر از گفته‌اش دست نمی‌كشد. خواهرم به من گفته ‌بود امیر برای اجاره‌خانه‌ای برای همسر دومش به بنگاه رفته ‌است. دنبالش رفتم و در بنگاه با هم درگیر شدیم. من كه به شدت عصبی بودم او را با ضربات چاقو زدم. برادرش هم برای دفاع از او آمد من هم چند ضربه به جلال زدم.

بنا بر این گزارش با تكمیل پرونده و صدور كیفرخواست علیه متهم، وی برای محاكمه به شعبه 71 دادگاه كیفری استان تهران معرفی شد و قرار بود او روز شنبه برای محاكمه به دادگاه منتقل شود اما به دلیل حاضر نشدن وكیلش در دادگاه رسیدگی به پرونده به وقت دیگری موكول‌شد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: جالب، حوادث،
برچسب ها: حادثه خبرساز، اخبارحوادث، ازدواج دوم، قتل،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 تیر 1390 توسط زهره
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

چت

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب وبلاگ

download

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا

ساخت وبلاگ
ساخت وبلاگ
ساخت وبلاگ
ساخت وبلاگ

تعبیر خواب آنلاین

تعبیر خواب