تبلیغات
جالب ترین اخبار روز ایران و جهان - تعلیق قرارداد بازیكنان 3 باشگاه و افشای نام 4 متخلف نقل‌وانتقالات فوتبال

جالب ترین اخبار روز ایران و جهان
ما اطلاعات بیشتری نسبت به بقیه داریم

رئیس كمیته نظارت بازرسی و ارزشیابی سازمان لیگ فوتبال با اعلام نام 4 متخلف فصل و انتقالات از عدم ثبت قرارداد مربیان و بازیكنان 3 باشگاه خبر داد.

حجت‌الاسلام علیرضا علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عنوان كرد: مهدی غفاری كه یكی از مدیربرنامه‌های رسمی فیفا است به دلیل اینكه امتیاز فعالیتش را به افراد فاقد مجوز كار و ناشناخته اعطا كرده و شرایط لازم را برای برخی مانند حمید محسنی فراهم آورده و با تعداد زیادی از بازیكنان و مربیان كه بیش از حد معمول است قرارداد همكاری امضا كرده، فعالیتش تا اطلاع ثانوی تعلیق می‌شود. غفاری با بیش از 200 بازیكن قرارداد امضا كرده است.

رئیس كمیته نظارت و ارزشیابی افزود: به دلیل آنچه كه به آن اشاره كردم و به دلیل اینكه غفاری شرایط را برای ورود افراد غیرمجاز (حمید محسنی) به بازار نقل و انتقال بازیكنان فراهم كرده و این دو با برخی از مربیان و بازیكنان خاص همكاری دارند و به دلیل عدم انجام تعهدات و وظایف محوله و عدم شفافیت این دو نفر، قراردادهایی كه بین بازیكنان و مربیان با مهدی غفاری در فصل نقل و انتقالات جاری امضا شده فاقد اعتبار است و غفاری تا اطلاع ثانوی حق فعالیت در هیچ رده‌ای را ندارد تا ابهامات پیرامون فعالیت‌های وی بررسی و تعیین تكلیف شود.

علیپور خاطرنشان كرد: به طور رسمی اعلام می‌كنیم كه همكاری كلیه باشگاه‌ها در لیگ برتر، دسته یك و دسته دو با غفاری و محسنی تخلف محسوب می‌شود و به همین دلیل قرارداد بازیكنان و مربیان تیم‌های پیكان قزوین، پاس همدان و شاهین بوشهر تا رسیدگی نهایی تعلیق می‌شود تا اینكه وضعیت بازیكنان و مربیان این تیم‌ها با مراجعه به سازمان لیگ و پر كردن فرم اظهارنامه بررسی شود.

وی در ادامه در مورد حضور افراد بدون مجوز در بازار نقل و انتقال بازیكنان و مربیان هشدار داد و گفت: افشین عبداللهیان و مهدی خرمی، به دلیل نداشتن مجوز فعالیت در حوزه نقل و انتقال بازیكنان و مربیان (مدیر برنامه رسمی یا امتیاز آژانس نقل و انتقال بازیكن) حق امضای قرارداد با بازیكنان و مربیان را ندارند و بازیكنان و مربیانی كه با راهنمایی این دو نفر به باشگاهی بروند و قرارداد داخلی و یا رسمی امضا كنند، قرارداد آنها در فصل نقل و انتقالات اعتبار ندارد و از ثبت این قراردادها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

منبع : خبرگذاری فارس

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظرتون رو راجع به این خبر بگین ....ادامه مطلب

طبقه بندی: ورزشی،
نوشته شده در تاریخ جمعه 10 تیر 1390 توسط زهره
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

چت

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب وبلاگ

download

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا

ساخت وبلاگ
ساخت وبلاگ
ساخت وبلاگ
ساخت وبلاگ

تعبیر خواب آنلاین

تعبیر خواب